Zerknij na spis treści + opis + korzyści

 

Spis Treści + Opis + Korzyści

Po prostu kliknij w rozdział, a dowiesz się więcej!

 

 

     Globalny Spisek Żywieniowy ukazuje w szokujący sposób, jak jesteś perfidnie manipulowany kosztem Twojego zdrowia, a nawet  życia. Jesteś oszukiwany przez tych, których obdarzyłeś ogromnym zaufaniem! Dlatego też masz prawo dowiedzieć się o nich i ich oszustwach! 

 

     Z niniejszej książki dowiesz się istotnych zagadnień związanych z żywnością i zdrowiem. Między innymi ściśle skrywanej prawdy na temat: cholesterolu, tłuszczu zwierzęcego i roślinnego, błonnika pokarmowego, produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw, witamin, leków. 

 

     Dowiesz się również, co jest prawdziwą przyczyną epidemii chorób trapiących ludzkość jak: otyłość, choroby układu krążenia, nowotwory, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, a także, jak się przed nimi ustrzec i wyleczyć.

 

     Dowiesz się, dlaczego rządowe zalecenia zdrowego żywienia wprowadzają nas w choroby i kto jest głównym inicjatorem globalnej machiny, działającej na szkodę ludzkości pod przykrywką dbania o zdrowie. Mówiąc wprost, dowiesz się, na czym polega Globalny Spisek Żywieniowy.

 

Tak więc usiądź wygodnie i przygotuj się na ostrą jazdę!

 

 

...

 

 

 

Część pierwsza:

Zdrowe jest szkodliwe, a szkodliwe jest zdrowe

  

 

Cholerny cholesterolKrótki OPIS:

Czy masz niski/wysoki poziom cholesterolu we krwi?

Cierpisz z powodu miażdżycy?

Masz podwyższone ryzyko zawału serca/udaru mózgu?

 

Jeśli tak, to ten rozdział jest właśnie dla Ciebie!

 

     Choroby układu krążenia, jak miażdżyca, zawał serca, udar mózgu są największym zagrożeniem dla życia. Powszechnie uważa się, że to cholesterol ponosi za to główną winę. W rzeczywistości pogląd, obowiązujący od ponad 60 lat, mówiący o szkodliwości tłuszczów zwierzęcych i cholesterolu nie tylko jest błędny, ale, co najważniejsze, przyczynił się do wybuchu epidemii chorób cywilizacyjnych. Pogląd ten, jest największym przekrętem wszechczasów, a nawet zbrodnią przeciwko ludzkości!

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi z tym „strasznym cholesterolem!

Dowiesz się, jakie są prawdziwe wady i zalety  wysokiego oraz niskiego poziomu cholesterolu w organizmie!

Uchronisz się przed poważnymi problemami zdrowotnymi!

Uwolnisz się od psychozy strachu, jaka dziś panuje!

Twój lęk tłuszczowo-cholesterolowy pójdzie w cholerę!

Poczujesz się wspaniałe, gdy wreszcie (bez wyrzutów sumienia) będziesz mógł pozwolić sobie na potrawy, na które od dawna miałeś ochotę!

 

UWAGA!

Tego nie dowiesz się od lekarza, dietetyka czy z telewizji!

 

 

 

Krótki OPIS

       Narodziny Homo SapiensCo spowodowało niezwykłe zmiany w naszej anatomii oraz uczyniło nas ludźmi takimi, jacy jesteśmy obecnie? Naukowcy i archeolodzy nie mówią jednym głosem, do jakiego rodzaju pożywienia przystosowany jest człowiek. Ale w tym rozdziale spór ten został ostatecznie i definitywnie rozstrzygnięty!

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, do jakiego rodzaju pożywienia przystosowany jest człowiek!

Będziesz zupełnie inaczej patrzył na ewolucję człowieka, która toczy się już 2.5 miliona lat!

Już nigdy nie popełnisz błędów żywieniowych!

Poznasz trzy czynniki, które miały istotny i najważniejszy wpływ na ewolucję gatunku ludzkiego!

Będziesz znacznie mądrzejszy od lekarzy i specjalistów żywieniowych.

        Od tej pory żaden z nich Ci nie podskoczy!

 

Zrozumiesz kim jesteś, dzięki temu kim byłeś!

 

 


 

Generalna przyczyna choróbKrótki OPIS:

     Twoja choroba to nie żaden przypadek, los czy wola boska, lecz jest skutkiem przyczyny. A przyczyna znajduje się bardzo blisko! Tak blisko, że tego nie zauważasz! ONI to wykorzystują i na pewno Ci o tym nie powiedzą.

 

KORZYŚCI:

     Będziesz tym totalnie zaskoczony, gdy dowiesz się, co jest generalną przyczyną prawie wszystkich chorób trapiących ludzkość. Dzięki temu zlikwidujesz skutek, czyli choroby!
 

 To potężna, zakazana i przeznaczona

tylko dla nielicznych wiedza!

 

 

Węglowodanowy HolocaustKrótki OPIS:

     Węglowodany zabiły miliony ludzi od kiedy zaczęto propagować je jako zdrowy pokarm. Można powiedzieć, że te diabelstwa zgładziły więcej ludzi niż dwie wojny światowe razem wzięte! Jest wiele rodzajów węglowodanów, ale za epidemię chorób cywilizacjach odpowiadają głównie dwa produkty spożywcze, które nieświadomie spożywasz najczęściej i najwięcej.

 

KORZYŚCI:

     Dowiesz się, czym są tak naprawdę węglowodany i w jakich produktach spożywczych się znajdują, dzięki temu będziesz wiedzieć, jak je rozpoznawać i, co najważniejsze, jak ich unikać!

 

 

 

Krótki OPIS:

Cierpisz na nadwagę/otyłość?

Chcesz poznać sekret odchudzania, który jest ściśle skrywany przez dziesięciolecia?

Pragniesz schudnąć zdrowo i bezproblemowo?

Chcesz uchronić się przed nadwagą/otyłością?

 

Jeśli tak, to ten rozdział jest właśnie dla Ciebie!

 

      Już ponad połowa ludności świata ma nadmierną masę ciała. Ale najgorsze w tym jest to, że epidemia nadwagi i otyłości przybiera na sile!

      Powszechnie wiadomo, że nadmierna masa ciała jest wstępem do chorób. I rzeczywiście, osoby z nadwagą lub otyłością częściej chorują na miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, nowotwory, częściej miewają zawały serca czy udary mózgu. Dlaczego? Ponieważ to, co nas tuczy, sprawia jednocześnie, że chorujemy.

      To przerażające, ale Ty ich nie obchodzisz. Interesuje ICH tylko Twoja nadwaga lub otyłość i choroby z nimi związane, ponieważ z tego czerpią ogromne zyski! Dlatego ONI chcą i wszystko robią, żebyś miał nadwagę, żebyś był otyłym człowiekiem!

 

KORZYŚCI:

     Nareszcie poznasz prawdziwą przyczynę tycia i sekret odchudzania, dzięki czemu będziesz chudnąć przeciętnie 250-500 gram tygodniowo, czyli około 2-4 kilogramy miesięcznie (im więcej ważysz od normy, tym więcej będziesz tracić na wadze). Ale najważniejsze w tym jest to, że będziesz chudnąć w sposób:

Najprostszy: bez tracenia czasu i energii na męczące wielogodzinne ćwiczenia fizyczne. Praktycznie możesz siedzieć na fotelu lub leżąc na kanapie do góry brzuchem! Ponieważ nie tyjesz, dlatego że za dużo jesz i za mało się ruszasz. To paskudne oszustwo!

Najtańszy: nie wydając nawet grosza na preparaty odchudzające, sprzęt do ćwiczeń, siłownie, aerobik. Chyba że robisz to dla przyjemności.

Najskuteczniejszy: trwale zachowasz szczupłą sylwetkę, jedząc potrawy, na które nie mogłeś sobie pozwolić ze względu na tuszę lub lekarz „zakazał”.

Najzdrowszy: bez leków i suplementów diety, bez liczenia kalorii (jest bardzo szkodliwe dla zdrowia). Uchronisz się przed miażdżycą, zawałem serca i udarem mózgu, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą i innymi chorobami.

 

ONI tylko korzystają na Twojej niewiedzy!

 

 

 

Jak zmiażdżyć miażdżycęKrótki OPIS:

Cierpisz z powodu miażdżycy?

Masz podwyższony poziom cholesterolu i przyjmujesz leki na jego obniżenie?

Masz podwyższone ryzyko zawału serca/udaru mózgu?

Chcesz wyleczyć się/ustrzec się przed tymi groźnymi chorobami?

 

Jeśli tak, to ten rozdział jest właśnie dla Ciebie!

 

      Co roku z powodu pandemii miażdżycy umiera setki milionów ludzi. Dlaczego tak się dzieje i co jest przyczyną tej groźnej choroby!? Ten rozdział jest dopełnieniem rozdziału „1.1. Cholerny cholesterol”, dlatego odpowiedź na pewno Ciebie zaskoczy, ponieważ nie mówi się o tym publicznie!

 

KORZYŚCI:

      Dowiesz się, co tak naprawdę jest przyczyną miażdżycy, zawału serca, udaru mózgu. Dzięki temu w niezwykle prosty sposób:

Zapobiegniesz/wyleczysz się z groźnej miażdżycy!

Zmniejszysz (nawet o 90%) ryzyko zwału serca i udaru mózgu!

Bez leków zmiażdżysz miażdżycę i pozbędziesz się problemu z głowy… a raczej z tętnic!

 

UWAGA!

Tego nie dowiesz się od swojego lekarza!

 

 

Krótki OPIS:

     Nowotwór to nie potwórNa nowotwory umiera ponad 7 milionów ludzi, w tym 100 tysięcy w Polsce. Natomiast niepokojący jest fakt, że liczba chorych drastycznie przybywa!     

     Na temat przyczyn pojawienia się i rozwoju raka istnieje tyle teorii i ile drzew w lesie. Można by sądzić, iż wszystko, co istnieje wokół nas wywołuje raka. Jednak o złośliwości nowotworu nie decyduje jego pochodzenie ani lokalizacja, lecz przemiana materii. Jeśli zmienisz sposób odżywiania, możesz dosłownie go zagłodzić!

 

KORZYŚCI:

     Dowiesz się, co jest faktyczną przyczyną pojawienia się i rozwoju nowotworów, dzięki temu:

 Znacznie zmniejszysz ryzyko wystąpienia nowotworów i zwiększysz szanse na wyleczenie, szansy, jakiej medycyna Ci nie da!

Uchronisz się przed ogromnym cierpieniem i śmiercią!

Poczucie lęku i bezradności pójdzie w cholerę!

Nie będziesz musiał wykupywać polis na raka!

 

Obecnie to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na raka!

 
 

 

Ciśnienie na nadciśnienieKrótki OPIS:

     Jeśli cierpisz z powodu nadciśnienia tętniczego lub chcesz się przed nim ustrzec, to ten rozdział jest właśnie dla Ciebie!

     Nadciśnienie tętnicze jest cichą i niebezpieczną choroba, która może prowadzić do zawału serca lub udaru mózgu… i śmierci. To nie są żarty!

     Powszechnie uważa się, że przyczyną nadciśnienia tętniczego jest otyłość, przewlekły stres, alkohol, palenie papierów oraz – szczególnie nagłaśniana i piętnowane – nadużywanie soli. Ale prawda jest zupełnie inna niż Tobie wmawiają, ponieważ to nie one powodują nadciśnienie, lecz zupełnie coś innego!

 

KORZYŚCI:

     Dowiesz się, co jest prawdziwą przyczyną nadciśnienia tętniczego, dzięki temu obniżysz swoje ciśnienie:

Szybko, bezpiecznie i zdrowo!

Bez rezygnowania z soli i tłustych potraw

Bez łykania i wydawania pieniędzy na leki

Zmniejszysz (nawet o 90%) ryzyko zawału serca/udaru mózgu!

 

Ta choroba jest uleczalna pod warunkiem,

że wiesz, jak z niej wyjść!

 
 

 

Krótki OPIS:

     Słodziutka choroba - cukrzycaNa cukrzycę typu 2 i stan przedcukrzycowy cierpi ponad 9 mln Polaków. Cukrzycy lepiej nie lekceważyć, ponieważ jest to niebezpieczna choroba, która między innymi prowadzi do miażdżycy, zwału serca, udaru mózgu, nowotworów!

     Cukrzyca jest chorobą metaboliczną, którą wywołuje długotrwałe, niewłaściwe odżywianie. Natomiast niepojący jest fakt, że tak zwana „zdrowa dieta dla cukrzyka” nie jest wcale zdrowa, gdyż jeszcze bardziej pogłębia chorobę! To właśnie w ten sposób ONI trzymają i będą trzymać Cię w garści, dopóki sam się nie uwolnisz!

 

KORZYŚCI:

       Poznasz prawdziwą przyczynę cukrzycy typu 2 i stanu przedcukrzycowego, dzięki temu:

Unikniesz pojawienia się wielu groźnych chorób!

Zmniejszysz kontrole poziomu cukru we krwi!

Ograniczysz dawki insuliny i leków przeciwcukrzycowych!

Pozbędziesz się cukrzycy typu 2 i stanu przedcukrzycowego w okresie od 3 tygodni do 3 miesięcy!

 

 

Cukrzyca typu 2 jest w pełni uleczalna!

Dopóki istnieje wystarczająco wiele komórek beta trzustki, możesz wyzdrowieć!

 

 

 Śmierdząca sprawa

Krótki OPIS:

     Zdaje się, że szaleństwo błonnika pokarmowego nie ma końca! Ale czy zastanawiałeś się, dlaczego wychwalane są tylko zalety błonnika, lecz praktycznie nikt nie wspomina o negatywnych konsekwencjach zdrowotnych z jego spożywania?

 

Prawda jest tak śmierdząca, że aż nos wykręca!

 

 

KORZYŚCI:

Odkryjesz całą prawdę o błonniku pokarmowym i dowiesz się:

Dlaczego warto go unikać i nie popadać w szaleństwo błonnikowe!

Jakie produkty zawierają najwięcej błonnika pokarmowego

Pozbędziesz się i unikniesz problemów zdrowotnych, takich jak: zespół jelita drażliwego, wzdęcia, bóle brzucha, biegunki, choroba refluksowa przełyku, zapalenie żołądka, wrzody żołądka, zaparcia, nowotwór okrężnicy, hemoroidy, choroba Leśniowskiego-Crohna!

A przy okazji oszczędzisz „kupę” pieniędzy!

 

 

 

Krótki OPIS:

     Na wieloletnią, zbrodniczą kampanię antytłuszczową wydano olbrzymie pieniądze, aby przekonać Ciebie i innych ludzi, że tłuszcz jest szkodliwy nie bez przyczyny!

ONI chcą, żebyś tak myślał!

ONI chcą, żebyś bał się spożywać naturalne tłuszcze!

ONI doskonale wiedzą, że tłuszcze są niezastąpione w zachowaniu

     i odzyskaniu zdrowia fizycznego, jak i psychicznego!

 

 

To przez ICH cholerną propagandę miliony ludzi cierpi z powodu chorób cywilizacyjnych i nie tylko!

 

KORZYŚCI:

Poznasz wiele prawd i kłamstw o tłuszczu. A dodatkowo:

Dowiesz się, jak cofnąć skutki i zapobiegać chorobom degeneracyjnym takim jak: choroba Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane

Pozbędziesz się nieuzasadnionego strachu!

Uodpornisz się na chorą propagandę!

Będziesz czerpał energię taką, jaką ma słońce!

 

 

To wszystko jest jednym wielkim tłustym kłamstwem!

 

 

 

 Witaminy i witaminki

Krótki OPIS:

     Czy Ty też uważasz, że owoce i warzywa są najlepszym i najbogatszym źródłem witamin? Mylisz się, ale jeszcze nie wiesz jak bardzo!

 

     Może to być dla Ciebie szokiem, ale to nie owoce i warzywa najlepszym oraz najbogatszym źródłem witamin i składników mineralnych, ale zupełnie coś innego i dużo lepszego!

 

O tym nie mówi się głośno!

 
 

KORZYŚCI:

 Dowiesz się, gdzie znajdziesz o wiele więcej witamin i składników mineralnych niż w propagowanych owocach, warzywach czy sokach!

 Dowiesz się, dlaczego owoce i soki są najgorszym sposobem na odchudzanie!

 Dowiesz się także, gdzie znajdziesz ogromną dawkę naturalnej witaminy C i to kompletnie za darmo!

 Dzięki temu nie dasz sobą manipulować kosztem własnego zdrowia!

 

 

 

 

Źródło życiaKrótki OPIS:

Czy chcesz, aby Twój organizm miał mega odporność?

Czy chcesz zapobiec/pozbyć się osteoporozy i choroby zwyrodnieniowej stawów?

Czy chcesz odzyskać/zachować młody i zdrowy wygląd?

 

Jeśli tak, to ten rozdział jest właśnie dla Ciebie!

 

KORZYŚCI:

Wyrobisz w sobie mega odporność na przeziębienia, grypy, infekcje – bez potrzeby kupowania drogich leków i stosowania niebezpiecznych szczepionek! Dzięki temu wirusy, bakterie i inne paskudztwa nie będą miały żadnych szans!

Dowiesz się, jak w prosty sposób zwiększyć gęstość kości, dzięki temu zapobiegniesz/pozbędziesz się osteoporozy i choroby zwyrodnieniowej stawów!

Odzyskasz/zachowasz młody i zdrowy wygląd (paznokcie, włosy, skóra), i to bez wydawania pieniędzy w drogeriach!

Nikt i nic nie będzie w stanie zburzyć Twojego zdrowia!

 

 


 

Podsumowanie części pierwszej - s. 242

 

Część druga: 

Globalny Spisek Żywieniowy

 

Globalna piramida chorego żywienia - s. 245

 Chory Biznes

Krótki OPIS:

     Tylko pomyśl! Dlaczego, pomimo ogromnej wiedzy, postępu w medycynie oraz najnowocześniejszych leków, coraz to więcej ludzi choruje?

 

Ponieważ im więcej chorych,

tym więcej ONI mogą zarobić!

 

     ICH zyski zależą wyłącznie od chorób, dlatego też ONI robią wszystko, co w ich mocy, żeby było jak najwięcej ludzi chorych… przewlekle chorych!

 

To ONI są panami życia i śmierci!

 

 

KORZYŚCI: Nareszcie dowiesz się:

Kim są ci tajemniczy „ONI

Kto zarabia miliardy na Twoim nieszczęściu, Twoim cierpieniu, Twojej chorobie!

Będziesz wiedzieć, jak się przed ICH przebiegłymi sztuczkami, manipulacjami i oszustwami bronić!

Będziesz panem własnego życia i zdrowia!


 

Tu chodzi o Twoje zdrowie i Twojej rodziny!

 

 

 

 

Krótki OPIS: 

     Leki nie ulecząCzy zastanawiałeś się, dlaczego większość leków nie leczy chorób, a jedynie maskuje symptomy choroby?

Bo tak ma być! Tak mają działać!

     Leki nie mają wyleczyć Cię z choroby! Zadaniem leków jest jedynie przedłużać okres choroby i zwiększyć podatność na inne choroby!

 

 

KORZYŚCI: Rynek leków to wielomiliardowy i bezduszny biznes. Dlatego w tym rozdziale dowiesz się:

Dlaczego lepiej odstawić leki, takie jak: antydepresanty, obniżające poziom cholesterolu we krwi czy na nadciśnienie tętnicze

Że ryzyko ze stosowania leków bierzesz wyłącznie na Siebie!

Dlaczego tak bardzo zwalczane i zakazywane są naturalne metody lecznicze

 

Zaoszczędzisz pieniądze a zyskasz zdrowie!

 

 

 

Leczenie cholesteroluKrótki OPIS:

     To niebywałe, że tylko strach i  wiara w szkodliwość cholesterolu pozwala otumaniać i zdzierać wielomiliardowe zyski!

 

     Na hipercholesterolemię (zbyt wysokie stężenie cholesterolu) cierpi ponad 18 milionów Polaków. Ale czy wiesz, że wydajesz olbrzymie pieniądze na leki i na „zdrowe” margaryny, których tak naprawdę nie potrzebujesz? W rzeczywistości nigdy nie udowodniono, że to cholesterol przyczynia się do miażdżycy, zawału serca, udaru mózgu, ale zupełnie co innego!

 

ONI żerują na Twoim strachu i niewiedzy cholesterolowej!

 

 

KORZYŚCI:

 Poznasz prawdę o lekach obniżających cholesterol, dzięki temu:

 Uwolnisz się od strachu cholesterolowego!

 Dowiesz się, jakie zagrożenia powodują przyjmowanie leków na cholesterol!

 Dowiesz się, w jaki sposób pozyskują nowych chorych i jakie stosują sztuczki, a także, jak się przed nimi bronić!

 Uodpornisz się na antycholesterolową propagandę!

 

 

 

 

Krótki OPIS:

Depresja lekomana    Obecnie depresję zalicza się do chorób o największym stopniu przyrostu zachorowalności!

    Osoby dotknięte depresją, a szczególnie ich bliscy najlepiej wiedzą, jak ta przypadłość wpływa na wszelkie aspekty życia. Niestety, leki przeciwdepresyjne nie wyleczą, a wręcz pogarszają stan chorego. One same przyczyniają się do depresji i myśli samobójczych!

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, jak w łatwy sposób wyleczyć się z depresji:

Bezpiecznie i skutecznie

Metodami naturalnymi, czyli bez środków farmakologicznych

Niezwykle tanim kosztem

 

Tego nie dowiesz się od swojego lekarza!

 

 

 

 

Medycyna gorsza od rakaKrótki OPIS:

     Dlaczego, pomimo wieloletnich badań i wydaniu na ten cel ogromnych pieniędzy, do tej pory nie ma skutecznego leku na raka? W rzeczywistości nie będzie leku na raka, o jakim marzy wielu ludzi. Zapomnij o tym! ONI na to nie pozwolą!

 

KORZYŚCI:

     Z rozdziału „nowotwór to nie potwór” dowiesz się, co jest najlepszym hakiem na raka. Natomiast w tym rozdziale dowiesz się:

Dlaczego nie ma i nie będzie leku na raka!?

Dlaczego, mimo że radioterapia i chemioterapia jest mało skuteczna i szkodliwa dla zdrowia, nadal się ją stosuje!?

 

Samo leczenie raka jest zabójcze i rakotwórcze!

 

 

 

Jak zarobić na nadciśnieniuKrótki OPIS:

     Jak to się stało, że Ty, jako zdrowy człowiek, z dnia na dzień stałeś się chorym na nadciśnienie tętnicze i potrzebującym leki? Wystarczy tylko zmienić definicję wartości ciśnienia tętniczego. Dla NICH to bardzo prosta sprawa!

 

KORZYŚCI:

     Dowiesz się, dlaczego leki na nadciśnienie tętnicze nie wyleczą z tej choroby ani też nie uchronią przed zawałem serca i udarem mózgu, dzięki temu:

Powrócisz na drogę dobrego zdrowia i samopoczucia!

Zaoszczędzisz pieniądze… dużo pieniędzy!

Zyskasz świadomość i nigdy więcej nie dasz sobą manipulować!

 

 

 

Wyleczyć otyłośćKrótki OPIS:

     Dlaczego, pomimo ogromnej epidemii nadwagi i otyłości, tak naprawdę nie ma na to lekarstwa? Twoja nadwaga lub otyłość tak naprawdę ICH nie obchodzi, ponieważ skupiają się wyłącznie na chorobach towarzyszących im! To dopiero jest biznes!

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, dlaczego nie ma sensu kupować i stosować tzw. „wspomagacze” oraz suplementy diety na odchudzanie.

W rozdziale „Oto tajemnica wielkiego tycia” opisane jest, jak możesz schudnąć zdrowo i bezproblemowo… no i bez odchudzania Twojego portfela.

 

 

 

Klient doskonały - DiabetykKrótki OPIS:

     Dlaczego chorzy na cukrzycę stali się chorzy, mimo że są całkowicie zdrowi?

Ponieważ dla NICH to bardzo proste!

Ponieważ cukrzyca to doskonały biznes!

Ponieważ ani insulina, ani żadne z leków przeciwcukrzycowych, nie posiadają jakichkolwiek właściwości leczniczych!

 

 

KORZYŚCI:

     W rozdziale „Słodziutka choroba” opisane jest, jak w prosty sposób ustrzec się i wyleczyć z cukrzycy typu 2. Zaś tutaj dowiesz się, jakie stosują diabelskie sztuczki, by zwabić i zatrzymać klientów. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak się przed NIMI i ich manipulacjami bronić! 

 

 


Wszechwładna farmacjaKrótki OPIS:

     ONI kontrolują lekarzy, dietetyków, szkoły medyczne, naukowców, massmedia, światowe organizacje a nawet całe rządy. Mają globalne wpływy i kontrolują dosłownie wszystko i wszystkich w taki sposób, że Ty nawet o tym nie wiesz!

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, w jaki sposób rozsiewając zabójczą propagandę, pustoszą Twój umysł, dzięki temu:

Będziesz wiedzieć, jak wydostać się spod jarzma ICH ohydnych macek!

Nigdy więcej nie dasz sobą manipulować!

Uwolnisz się od paraliżującego lęku i strachu!

Uchronisz swoje zdrowie i życie!

 

 

 

Krótki OPIS:

     Globalny Spisek ŻywieniowyChorujesz, bo pozwoliłeś, aby ktoś za Ciebie decydował o tym, co kładziesz na talerzu!

     ONI trzymają w garści instytucje, organizacje, rządy oraz stoją za zaleceniami zdrowego żywienia, które mają na celu wprowadzać ludzi w poważne choroby jak: nadwaga/otyłość, choroby układu krążenia, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nowotwory i inne potwory!

 

Zdrowe jedzenie jeszcze nikogo nie uczyniło zdrowym,

za to niejednego zdrowia pozbawiło!

 

 

KORZYŚCI:

Dowiesz się, na czym polega i jak działa mechanizm globalnego spisku żywieniowego, dzięki temu:

Będziesz w stanie oprzeć się ICH narzędziom propagandy, ICH perfidnym oszustwom, ICH kampaniom strachu!

Nareszcie będziesz naprawdę wolnym i świadomym człowiekiem!

Ty będziesz decydował o tym, co masz kłaść na swój talerz!

Odzyskasz pełną kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem!

 

 

 

Krótki OPIS:

     Edukacja żywieniowaRozdział ten jest podsumowaniem tego, czego dowiesz się w e-Booku. Ponadto udzielę Ci kilka prostych wskazówek, odnośnie tego, co dalej możesz zrobić, aby poprawić swoje zdrowie, nie dawać sobą manipulować i uwolnić się spod jarzma TYCH, którzy wprowadzają Ciebie w choroby i zarabiają przy tym miliardy!

 

Zdrowie jest Twoim podstawowym prawem i darem!

Nie pozwól IM, aby Ci je odebrano!

 

 

 

 

A także kliknij i koniecznie zobacz... 

CHARAKTERYSTYKĘ e-Booka

 

 

 

Znajdź nas na:

 

 

 

 

 

Copyright © by Tomasz Koziagóra