O Autorze - czyli sam o sobie

 

                 Cześć! Witaj! 

      Tomasz Koziagóra, Autor eBooka pt. "Globalny Spisek Żywieniowy"...i o zdrowie moje nie pytaj, gdyż ma się ono bardzo dobrze. Ale pozwól, że najpierw się przedstawię.  

     Nazywam się Tomasz Koziagóra. Od kilkunastu lat interesuję się dogłębnie tematyką związaną z żywnością, ale nie tym, jak dobrze smakuje i pięknie wygląda na talerzu, ale przede wszystkim  tym, jak żywność wpływa na organizm człowieka. A mówiąc inaczej, jak się odżywiać, żeby było zdrowo i pełnowartościowo.

     Silną motywacją do poszukiwania wiedzy na temat odżywiania była moja waga (95 kg przy wzroście 180 cm) oraz słabe zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. 

     Dopiero po przeczytaniu wielu (według mojej opinii) wartościowych książek oraz zweryfikowaniu zdobytej wiedzy, zrozumiałem, jaki ogromny wpływ ma "właściwe" odżywianie na zdrowie człowieka.

     Dzięki tej wiedzy i sprawdzeniu jej na własnej "skórze" osiągnąłem nieprawdopodobny efekt. A mianowicie taki, iż w okresie niespełna 6 miesięcy schudłem około 20 kg, unormowało się ciśnienie krwi,  pozbyłem się anemii, cholernego trądziku i depresji. Cholesterol mi nie straszny. Moje wyniki krwi są tak dobre, że zadziwiają samych lekarzy. Od lat nie zmogła mnie żadna grypa i tym podobne choróbstwa, a co za tym idzie, dodatkowym plusem jest to, że nie wydałem ani złotówki na "cudowne" medykamenty i jeszcze "cudowniejsze" suplementy.

     Obecnie czuję się świetnie, tzn. zdrowo i bezproblemowo. Ale niezwykłe w  tym jest to, że moje zdrowie i ogólne samopoczucie diametralnie poprawiło się wbrew tak zwanych "zdrowych zaleceniach żywieniowych" naszych dietetyków, lekarzy oraz innych specjalistów.  

     Z tych i innych względów uważam, że moim obowiązkiem jest podzielić się z Tobą ową wiedzą, ukazać prawdę i przekazać fakty, które są bezwzględnie skrywane niczym diamenty w sejfie bankowym. Ty również masz prawo o tym wiedzieć! Masz prawo wiedzieć o Globalnym Spisku Żywieniowym!

 

Pozdrawiam i zapraszam do lektury

 

 ZAMÓW E-BOOKA

 

 

Znajdź nas na:

 

 

 

 

 

Copyright © by Tomasz Koziagóra